RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD

RBD4ever
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» hentai from hel hentai from hell
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeUto Avg 02, 2011 10:22 pm od Gost

» podpisite peticiju za novu turneju....
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 3:05 am od yo+Ucker=amor

» Anahi se tajno verila?!
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 10:55 am od yo+Ucker=amor

» sta mislite o njoj?
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 1:23 pm od yo+Ucker=amor

» poncho snima novi film!!!
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 7:33 am od yo+Ucker=amor

» sta mislite o njemu?
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 7:32 am od maja rbd

» naj glumaci iz serije?
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 7:27 am od maja rbd

» sta mislite o njoj?
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 6:45 am od Dulce*Ana*

» sta mislite o njoj?
intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 6:43 am od Dulce*Ana*

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Affiliates
free forum


 

 intervju sa anahi o raspadu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
SnAkE admin
Admin
SnAkE admin


Broj poruka : 19
Datum upisa : 31.01.2009

intervju sa anahi o raspadu Empty
PočaljiNaslov: intervju sa anahi o raspadu   intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 6:57 am

Grupa se raspada i to je tako odluceno, nasa misljenja necemo menjati o swemu tome. Swi u grupi znamo da imamo mnogo fanowa i da swi zele da mi ostanemo zajedno, ali mi to ne mozemo. pedro je odlucio drugu grupu da osnuje i to ce biti tako. Swe fanowe RBD-a pozdrawljamo i ljubimo ih iz sweg srca i znam da i oni nas. Zadnji koncert nam je bio prelep i to u Srbiji. Swi mi u bendu i ponowo woleli da dodjemo a i nadamo se da cemo doci. Meni je jako zao sto se rastajemo, ali moramo. Najwise mi je zao zbog nasig fanowa, jer ce sad woleti i bice im u srcu ono sto wise ne postoji a to je nasa grupa. Swi znamo kako se nasi fanowi osecaju. Predali smo im nase srce i nas glas da uziwaju u nasem pewanju itd. Nadamo se da ce se RBD ponowo spojiti i da cemo biti kao sto smo bili, ali o tome swe odlucuje Pedro. Swe was wolimo swim srcem i zelimo da nas i wi jos wolite i sad posle raspada grupe. Jer mi nismo kriwi sto se grupa raspada. Sad cemo swi iz grupe graditi nasu solo karijeru. Mi was puno pozdrawljamo i zelimo da i wi dostignete karijeru kao i mi da widite kako je to osetiti tu swu ljubaw fanowa i swe to.
Poljubac za swe fanowe i cuwajte se mnogo toga u ziwotu.
Wasa Anahi i grupa RBD!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.forumsr.net
Dulce*Ana*
Admin
Dulce*Ana*


Broj poruka : 180
Datum upisa : 02.02.2009
Godina : 29
Lokacija : zauvek uz dulce!!!

intervju sa anahi o raspadu Empty
PočaljiNaslov: Re: intervju sa anahi o raspadu   intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimePon Feb 02, 2009 1:11 pm

pod jedan nema ponovnog sastavljanja a ako pedro osnije novu grupu ima da ga koljem jer to nije u redu prema rbd-u!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dmworld-srbija.com
*Iwona*

*Iwona*


Broj poruka : 275
Datum upisa : 03.02.2009

intervju sa anahi o raspadu Empty
PočaljiNaslov: Re: intervju sa anahi o raspadu   intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 11:19 am

jao neeeee...a koliko znam nije im poslednji koncert bio u srbiji nego u madridu!!
Nazad na vrh Ići dole
Dulce*Ana*
Admin
Dulce*Ana*


Broj poruka : 180
Datum upisa : 02.02.2009
Godina : 29
Lokacija : zauvek uz dulce!!!

intervju sa anahi o raspadu Empty
PočaljiNaslov: Re: intervju sa anahi o raspadu   intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 6:03 am

pa da poslednji je bio u madridu!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dmworld-srbija.com
*Iwona*

*Iwona*


Broj poruka : 275
Datum upisa : 03.02.2009

intervju sa anahi o raspadu Empty
PočaljiNaslov: Re: intervju sa anahi o raspadu   intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:19 am

a u intervjuu pise da je bio u Srbiji!!
Nazad na vrh Ići dole
Dulce*Ana*
Admin
Dulce*Ana*


Broj poruka : 180
Datum upisa : 02.02.2009
Godina : 29
Lokacija : zauvek uz dulce!!!

intervju sa anahi o raspadu Empty
PočaljiNaslov: Re: intervju sa anahi o raspadu   intervju sa anahi o raspadu Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:24 am

pa pogresno su napaisali!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dmworld-srbija.com
Sponsored content





intervju sa anahi o raspadu Empty
PočaljiNaslov: Re: intervju sa anahi o raspadu   intervju sa anahi o raspadu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
intervju sa anahi o raspadu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» exluzivni intervju sa guillermom!!!
» Anahi se tajno verila?!
» Bigrafija-Anahi
» anahi ili dulce ili maite
» anahi ljuta na kreatora!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: Vesti :: Oficijalne vesti-
Skoči na: